3 april 2018

Flanderijn Incasso Gerechtsdeurwaarders

Flanderijn Beheer B.V. (www.flanderijn.nl)
’s-Gravendijkwal 134 (3015 CC) Rotterdam (hoofdkantoor)
Postbus 25042 (3001 HA)  Rotterdam
T. 088-2092444
E. rotterdam@flanderijn.nl

T. 088-2092850 (Flanderijn en Bakhuis Den Haag)
E. denhaag@flanderijn.nl (Flanderijn en Bakhuis Den Haag)

T. 088-2092650 (Flanderijn en Bicker Amsterdam)
E. amsterdam@flanderijn.nl (Flanderijn en Bicker Amsterdam)

T. 088-2093500 (Flanderijn en Boers Maastricht)
E. maastricht@flanderijn.nl (Flanderijn en Boers Maastricht)

T. 088-2092000 (Flanderijn en Bouwman Appingedam)
E. appingedam@flanderijn.nl (Flanderijn en Bouwman Appingedam)

T. 088-2092600 (Flanderijn en Legel Venray)
E. venray@flanderijn.nl (Flanderijn en Legel Venray)

T. 088-2092828 (Flanderijn en van den Borg Heerenveen
E. heerenveen@flanderijn.nl (Flanderijn en van den Borg Heerenveen)

T. 088-2092700 (Flanderijn en van der Heide Gouda)
E. gouda@flanderijn.nl (Flanderijn en van der Heide Gouda)

T. 088-2092444 (Flanderijn en van Eck Rotterdam)
E. rotterdam@flanderijn.nl (Flanderijn en van Eck Rotterdam)

T. 088-2092900 (Flanderijn en van Ginkel Apeldoorn)
E. apeldoorn@flanderijn.nl (Flanderijn en van Ginkel Apeldoorn)

T. 088-2092980 (Flanderijn en Verdult Bergen op Zoom)
E. bergenopzoom@flanderijn.nl (Flanderijn en Verdult Bergen op Zoom)

T. 088-2092250 (Flanderijn en Verlaek Tilburg)
E. tilburg@flanderijn.nl (Flanderijn en Verlaek Tilburg)

T. 088-2092100 (Flanderijn en Versluijs Dordrecht)
E. dordrecht@flanderijn.nl (Flanderijn en Versluijs Dordrecht)

Flanderijn is een van de grootste incasso- en gerechtsdeurwaardersorganisaties van Nederland. Het van oorsprong Rotterdamse bedrijf (opgericht in 1948) is ook één van de langst bestaande incasso- en gerechtsdeurwaardersorganisaties in Nederland.

Grote specialisaties bij Flanderijn zijn: energie, financiële dienstverlening, zorgverzekeringen, business-to-business, huurincasso (woningbouwcorporaties en verhuurbedrijven) en overheid.

Flanderijn heeft de strategische keuze gemaakt om door het hele land kantoren te openen. Hierdoor kunnen zij klanten zowel lokaal als landelijk bijstaan. Flanderijn heeft kantoren in: Amsterdam, Antwerpen, Apeldoorn, Appingedam, Bergen op Zoom, Den Haag, Dordrecht, Driebergen, Gouda, Heerenveen, Maastricht, Rotterdam, Tilburg en Venray.

Voor een overzicht van deurwaarderskantoren in Nederland zie “Deurwaarderskantoren top 10”.


Toegang tot betaalbare rechtshulp bij incassovragen en problemen
Stichting Mindercasso maakt zich sterk voor goede en betaalbare rechtsbijstand aan mensen die dat nodig hebben, maar de middelen moeilijk kunnen vinden.

Op onze website leggen wij vragen over incassoprocedures helder uit en dragen wij oplossingen aan hoe daarmee om te gaan. Ons landelijk dekkend netwerk van vrijwilligers is het hele jaar door 24/7 per mail, chat en telefoon bereikbaar voor mensen met dringende incassovragen en problemen. Onze hulp is gratis.

Contact
Neem contact met ons op via het reactieformulier.

Click or drag files to this area to upload. You can upload up to 5 files.